Vzpomněl jsem si kdo jsem.. jsme..

Co kdybych ti řekl, že jsi součástí nespoutané, nesmrtelné a nekonečné inteligentní životní energie, která nemůže být zničena. Jsi věčné, vibrační všudypřítomné pole vědomí, neustále napojené na zdroj energie, které si zvědavě užívá časově omezený život ve smrtelném těle.

Jsi součástí nekonečné a všemocné životní energie, která se neustále dělí a spojí, rozdělí a propojí. Tato živoucí energie stvořila vesmír, hvězdokupy, galaxie, planety a inteligentní hmotu (těla). Hmotu, do které se může neustále inkarnovat a prožívat v ní časově omezenou zábavu možnostmi hmoty.

Sama o sobě je Ty všemocná a nekonečná. A však inkarnací do inteligentní hmoty, která podléhá opotřebení a má své hranice možností omezené časem, vzniká pro Ty obrovská škála možností, jak si hrát, bavit se, prožívat vše možné co si jen dokáže představit a vymyslet.

Určitě jste si všimli, že jsem nazval Ty. Možná se Ty představila, když jsem se propojil, možná je to jen lépe uchopitelné pro mou hmotu, nazývat jí můžeš jak se ti líbí (vědomí, bůh, vesmír, láska, duše, ether…). Jedno je však jisté, když jsem se připojil a opět oddělil, celé to prožil, procítil, vzpomněl a uvědomil si, že Ty je v každém z nás. Ty jsi ta všemocná a nekonečná energie, respektive její součást, která si prožije zábavu ve smrtelné hmotě a pak se opět spojí a sdílí vše prožité s ostatními kousky Ty.

Lidské tělo, hmota, je jen dočasný nástroj zábavy pro Ty. Vše co prožiješ, si po ukončení hmoty odneseš do zdroje. Pak si opět nastavíš a navolíš další hru a inkarnuješ se do další hmoty. S tou si pak hraješ podle původního a konkrétního nastavení možností hmoty. Ty má zájem o naprosto všechny prožitky, které si jen dokážeš představit. Můžeš hrát na lásku, bolest, milionáře, nemoc, postižení, štěstí, rodiče, děti, vraždy, telepatii, mimozemšťany, dokonce můžeš hrát naprosto obyčejného člověka, který jen pracuje, spí a sleduje televizi. Všechny Tyto prožitky v různých hmotách se pak při opětovném spojení sdílí a tím se utváří nekonečné nádherno.

Je to osvobozující a opravdu úžasný pocit. Na začátku si nastavíš hru. Životnost 120 let, běloch, muž, sportovní talent, inteligentní, komunikativní, drobné nemoci a zranění. Místo Česká republika, čas přelom dvacátého a jednadvacátého století. Tak a začínáme. Inkarnuji se do hmotného těla a zde začínám prožívat nádherné pocity, emoce, stavy, bolesti, prostě vše, co si pak odnesu a nasdílím.

Hra je nekonečná, protože Ty je nekonečná. Mění se pouze hmota, místo, čas a s tím spojené prožitky. Každá hmota nabízí jiné, kouzelné množství variant, jak ji tvarovat, jak si s ní hrát. Těš se na den, kdy si vzpomeneš a pochopíš, kdo doopravdy jsi. Ty

Ty-jsi