JSEM VŠE JE HRA

VŠE JE JEDNO TA

Nestárněme zbytečně rychleji

To, že si člověk vinou genetické poruchy neumí vyrobit vitamín C tak jako ostatní savci na planetě Vám řekne každý lékař. To, že je to jeden s nejdůležitějších vitamínů, který reguluje činnost imunitního systému, kontroluje rakovinu a likviduje útočníky prostřednictvím leukocytů, to vám lékař také potvrdí. Už se však tolik nepropaguje, že díky toxické době, ve které žijeme, je spotřeba vitamínu C mnohem větší než náš přísun z potravy. Naše tělo se přizpůsobilo této situaci a začalo recyklovat velmi malé množství, které má k dispozici. Daní za tento úsporný režim je to, že naše imunita, obnova a reprodukce buněk, tkání, vazů a chrupavek v kloubech funguje pouze asi na 30%. Východiskem je aby naše tělo přešlo z recyklačního režimu na metabolický, což se stane po šesti týdnech pravidelného užívání dostatečných dávek C vitamínu. Tělo si zvykne metabolizovat C vitamín v dokonalém režimu a přijme fakt, že bude dostávat pravidelní dávky C vitamínu. Odměnou těm, kteří si zvyknou na pravidelné ovocné nápoje obohacené dostatečnou dávkou C vitamínu (5 až 20 g C vitamínu/den), bude zpomalené stárnutí, dokonalý imunitní systém a výborná obnova buněk, tkání, chrupavek a kostí.
Na závěr je třeba ještě připomenout, že C vitamín je jedna z nejbezpečnějších látek, je naprosto netoxický a používá se v infuzích, dokonce v koncentracích 300 000mg a více bez jakýchkoli negativních důsledků.

V centru nabízíme ve vodě rozpustný vitamín C se sušeným ovocem v několika příchutích (jahoda, pomeranč, jablko, lesní plody, brusinka). Vitamín C se vstřebává cca 80minut. Když svou denní dávku rozpustíte a vypijete v průběhu celého dne, tělo ho krásně vstřebá, využije a nevyloučí urinou, jak se propaguje.

Praskovy-vitamin-c-vetsi-baleni