JSEM VŠE JE HRA

VŠE JE JEDNO TA

Je libo delší život? Tak s tím něco udělej!

Pro západní svět je průměrná délka života mezi sedmdesáti a pětaosmdesáti lety. Představa člověka žijícího déle než sto let je přehnaná. Myšlenka na někoho, kdo by se dožil více než dvě stě let, už je podezřelá. Proč však nevěříme, že se lidé mohou dožít tak vysokého věku?

Zkusme si představit, že někteří lidé na tomto světě se neničí v práci od rána do večera, nežijí ve stresu z dluhů, nedýchají znečištěný vzduch ve městech, pravidelně cvičí, pijí čistou vodu, neživí se bílými rafinovanými jedy (cukr, mouka, mléko), a nekonzumují žádné potraviny ošetřované pesticidy, jednoduše nežijí typickým západním životem.

Nestravují se kaseinem, lepkem, tučnými jídly, sladkými dezerty, geneticky modifikovanými potravinami a znečištěnou vodou. Žádná antibiotika, alkohol a tabák. Nejen, že ze své stravy úplně vyřadili nezdravé jídlo, které si tak často dopřáváme my, ale navíc se živí super potravinami a bylinami, které na naše orgány a imunitní systém působí jako steroidy.

Svůj volný čas také tráví v přírodě dechovými cvičeními a meditací, technikami, které prokazatelně zlepšují duševní, fyzické i emociální zdraví. Nekomplikují si život, mají dostatek spánku a spoustu času tráví v přírodě na slunci. Představte si, že byste takhle strávili celý život v horách a spojte to s dokonalou duchovní, duševní i fyzickou pohodou.

Není žádných pochyb, že pokud bychom všichni praktikovali to, co víme, že bychom měli, dožít se více než sto let by bylo běžné. Pokud se budeme ke svému tělu chovat ideálně, kdo ví, kolika let se můžeme dožít.

Pomocníci, kteří nás zbavili nemocí a tím zkvalitnili a prodloužili náš život

Pokud se nedokážeme vyhnout kontaminované vodě, která teče z vodovodů, upravené a chemicky ošetřené stravě, stresu pramenícího z mnoha důvodů, pokud budeme dýchat zplodiny aut a žít v elektrické síti, zbytečně vyhazujeme desítky let života. Týká se to nejen délky, ale i kvality.

To nejjednodušší co můžeme udělat je pořídit si pár pomocníků, kteří nám pomohou minimalizovat odpad vstupující do těla. To složitější, mnohem důležitější, je začít pracovat vědomě na tom, jak se k sobě a svému okolí chováme.

Nejdůležitějšími věcmi na světě jsou pro nás nyní vzduch, voda, strava a stres. Bez vzduchu vydržíme několik minut, bez vody několik dní a bez stravy několik týdnů. Stres nám pak velmi znehodnocuje a zkracuje život, většinou tím, jak nás drží v neustálém strachu naprosto z čehokoliv. Ze smrti, ze vztahů, z práce, peněz a všemožných neuvěřitelných fobií. To co naše mysl dokáže vytvořit je prostě fantastické ze všemožných úhlů pohledů. Abychom mohli naplno využít svůj potenciál, je třeba se začít čistit od odpadu, který jsme navrstvili v průběhu života. Také je nutno minimalizovat další škodliviny, které nám denně vstupují do těla a mysli a v neposlední řadě se kvalitně a vědomě vyživovat.

Vodní filtr – reverzní osmóza

Reverzní osmóza je nejúčinnější systém pro čištění vody, který lidstvo vynalezlo. Filtry na bázi této technologie odstraňují bez použití chemie většinu nečistot ve vodě. Membrána reverzní osmózy odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, a velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Více zde: http://www.alkalizujvodu.cz/Reverzni-osmoza/82-Kompletn%C3%AD-filtra%C4%8Dn%C3%AD-syst%C3%A9m-reverzn%C3%AD-osm%C3%B3za

Alkalická voda

Jsme tvořeni vodou z více než ze 70%. Voda je jeden z nejdůležitějších prvků v našem životě. Z vody jsme vznikli a díky ní je naše nádherná zelená planete modrá :-) Lidé si však neuvědomují, že voda nás také neustále ovlivńuje. Nejen množství, kterým dokola proplachujeme naše těla, ale hlavně její čistota, kyselost a vitalita. Je obrovský rozdíl, jestli ve vašem těle koluje čistá, vitální alkalická voda, nebo voda kontaminovaná a kyselá. Více informací a možnosti alkalizace zde: http://www.alkalizujvodu.cz/

Čistič na potraviny, vzduch, věci, místnosti

Vytváří silný oxidant O3 (ozon), kterým perfektně čistí, sterilizuje a detoxikuje. Tímto aktivním kyslíkem lze vyčistit vše, na co si jen vzpomenete. Hubí bakterie, viry, plísně, čistí vzduch a dokáže odstranit z potravin chemicky přidané látky. V době, kdy je člověkem zamořeno téměř vše, je to jeden z nejmocnějších pomocníků k prodloužení a ozdravení života.

Čistič buněk od elektrosmogu

Člověk je perfektní anténa. Díky tomu, že jsme tvořeni cca 70% vodou, jsme ideálním vodičem elektromagnetického záření z okolního prostředí. Prof.Dr. med Dietrich Reichwain odborník na otorinolaryngologii a Olaf Peters, specialista na výzkum buněk našli možnost jak ovlivnit komunikaci uvnitř buňky i mezi buňkami. Energiezentrum St. Johan im Pongau provedlo měření s mobilními telefony a bio-chipem, které dokázalo, jak mobilní telefon narušuje energetické pole organismu a bio-chip toto pole vyrovnává.

Stres

I stresu se dá velmi lehce zbavit, i když jsem si to na počátku nemyslel stejně jako většina lidí. Je to velmi jednoduché. Nejdříve si pojmenujme co stres je a pak to bude mnohem jednodušší. Stres je zamořený vzduch, kontaminovaná voda, chemická a mrtvá strava, elektrosmog v našich buňkách, strach atd. Když si ho takto rozškatulkujeme a budeme čistit jednu škatulku za druhou, než se nadějete je tu vnitřní klid a mír.

Daru-nasi