JSEM VŠE JE HRA

VŠE JE JEDNO TA

Napsali jste o nás

Bronislava 61 pozemských let                                                            

Miro, jsem moc ráda, že sis dokázal jít (přes všechny překážky) za svým snem, pomáhat potřebným -  radou, pomocí  i zdravou stravou. Vím, že tě to stálo mnoho sil i mnoho finančních prostředků.  Přeji Ti ve Tvém úsilí hodně moc zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a radosti z vykonané práce a také  hodně moc spokojených návštěvníků centra. Tím, že jsi dokázal téměř nemožné, pomoci i taťkovi (zhubl díky Tvým radám 35 kg        a cítí se zdravotně mnohem líp), věřím, že Tvá práce máopravdu smysl. S láskou Tvoje mamka

Michal 19 pozemských let

Příteli, musím ti poděkovat. Ten čaj Tiens, co jsi mi věnoval opravdu funguje na tu mají kožní chorobu. Souviselo to pravděpodobně s metabolizmem tuků, který mají na starosti játra. Teď si ten čaj dávám každý den a můžu sníst kolik tuků chci a boule se mi  na obličeji už nedělají. Opravdu díky moc. Teď vím, že abych se toho zbavil permanentně budu muset očistit ty jatýrka jedny! 

Kamil 38 pozemských let                                                                        

Díky Vám jsem se dostal na nádhernou cestu. Inspirovali jste mě a byli mým odrazovým můstkem směrem, kterým se chci ubírat. Pomohli jste mi složit mozaiku informací v mé hlavě do smysluplného a nádherného obrázku. Od srdce doporučuji vyzkoušet tyto vysoké vibrace, plné klidu a pohody.

Zuzana 31 pozemských let

Chtěla bych poděkovat Mirkovi za to, co na svých kurzech živé stravy přináší a s jakou energií a vtipem dokáže předat informace a hlavně inspirovat své okolí a vůbec kohokoli, kdo jej pozná. Obdivuji s jakou lehkostí, přirozeností a šarmem předává svoje znalosti a zkušenosti, které se během své životní cesty dozvídá, naučí nebo mu je jen tak někdo velmi zajímavý..náhodou sdělí :-). Vždy se s vámi podělí o to s čím má nejlepší zkušenost a zato si ho moc vážím, protože si nic nenechává pro sebe a sdílí vše důležité, co vám pomůže otevřít oči a zlepšit si aspoň o další kousíček svoje zdraví. Z každého setkání s ním si vždy odnesu plno vědomostí, dobrou náladu a jsem opravdu vděčná a ráda na to, že ho znám. Mirek předává vše co umí a inspiruje natolik své okolí, že se lidé kolem něj s nadšením navrací k přírodě, sobě samým a u toho se ještě velmi dobře baví a ochutnávají jeho nejlepší živé recepty. Z celého srdce Ti děkuji Mirku za to co děláš a co světu přinášíš :-)

Miluše 33 pozemských let

2015. Jsem teprve na začátku, ale já na tu správnou cestu jednou našlápnu. Mira mě strašně baví, jeho znalosti jsou obrovské a ráda ho poslouchám. Vyzařuje z něj klid a pohoda. Jdu pomalými krůčky, ale jdu a jsem ráda, že jste součástí mého života...

2016. Ti co nás znáte, tak víte, že co Honza nastoupil do školky, tak pochytal kde co. 31.12. neštovice a pak když se zdálo, že to bude dobrý, tak zánět močáku. Doktorka nás přeléčila Biseptolem ale mě to nedalo a šla jsem do Centra zdraví a posadila malého do křesla, dostal na uši sluchátka a snímač od přístroje pod názvem Oberon. Po půl hodině snímání celého těla se čekalo 10 minut na výsledky a….má v sobě 10 virů s většíma hodnotama a 2 z nich byly Streptococcus Pyogenes – který způsobuje angíny a zánět ledvin a další Escherichia Coli – který způsobuje zánět močáku. Oberon je podle mě naprosto úžasná věc. Na základě výsledků se pak pustil PLAZMMOVÝ GENERÁTOR, který na základě určité frekvence ty viry rozkmitá, a ony se rozpadnou a vyjdou ven z těla stolicí a močí. Honza ještě ten den měl řídkou stolici a já taky. V lednu jsem nechala v lékárně 2300,- a už to neudělám. Přeléčení nic neznamená a nehodlám už dotovat lékárny ale budu věřit Mirkovi a práci, kterou dělá od srdce a ví, co dělá. Všem doporučuju vyzkoušet to. Kdo nevěří ať tam běží.

Pavel N

Byl jsem překvapen kvalitou poskytovaných služeb a ochotou a odbornými znalostmi personálu. Mohu s klidným svědomím doporučit všem těm, co jim standartní medicína zatím nepomohla.

Erika K

To teda! Už mám první úspěchy po stříbru. Včera jsem byla na masáži u svojí masérky a říkala mi, že dneska nějak zářím :-D začínám mít záchvaty štěstí i s parazity :-D a taky, že nejsem tak zatuhlá jako vždycky, takže STRAVA teda funguje. Nebo začíná fungovat. Tak ještě když se zbavím i alergie, tak to bude 1A :-D

Lidičky, kteří jste ještě neslyšeli o Centru zdraví v Blansku, tak si přečtěte webovky. Ten, kdo má rád své tělo a záleží mu na sobě, určitě Centrum zdraví navštiv! Najdeš v něm dva úžasné lidi M+M, vnitřní spokojenost a úžasné věci k jídlu a pití. Jen tak dál, fandím Vám. Vřele doporučuji.

Pepa 21 pozemských let

Díky Vám, jsem objevil cestu, kterou se chci vydat. Rád Centrum navštěvuji a naslouchám informacím vedoucím k ozdravení těla duše a mysli. V Centru zdraví bych byl klidně každý den a sbíral informace. Změnili jste mi život k mnohem lepšímu a za to moc děkuji.

Natálie G

Milé Centrum zdraví děkuji z celého srdce, že jste se tady ocitli a pracujete na tom, aby si tohle krásné místo v Moravském krasu zvýšilo svoji vibraci. To Vám, sobě, jim já za sebe, za mě, za všechny. S láskou a ozónem Naty

David 27 pozemských let

Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit raw kurzu, a že jsem vůbec našel cestu do Centra zdraví. Děkuji za vše, co centrum nabízí.

Martina 39 pozemských let

Na raw kurzech se mi nejvíce líbí všechno humor, atmosféra, dobroty. Skvělé centrum a místo odpočinku, relaxace, studnice rad a životních nápadů. Jsem za ně moc vděčná.

Veronika 20 pozemských let

Super atmosféra, super nové informace. Jídlo a vše co jsem ochutnala na raw kurzu bylo výborné. Líbila se mi hlavně ukázka kombinací nových variant jídel. Určitě jsem tu nebyla naposled.

Honza 43 pozemských let

Raw akce se mi velmi líbila, jak po stránce organizační, tak po stránce náplně. Výborná atmosféra, velmi zajímavé téma, výborně podané, prospěšné pro každého. Rád se zúčastním i příště.

Petra 45 pozemských let

Máme Vás rádi. Domácí atmosféra, nálada a sranda. Inspirace raw

Anonymní návštěvník

Líbí se mi, že nás do ničeho nenutíte, jste příjemní, dobré rady dáváte.

Martin 40 pozemských let

Super akce, bezva atmosféra.

Tomáš 26 pozemských let

Pravidelně chodím čerpat rady nad zlato, protože si chci život užívat zdravý. Keep going.

Dominik 17 pozemských let

Dáváte skvělé rady jak žít zdravě. Jste zábavní, získal jsem nové zkušenosti a ochutnal nové věci.  Dobře se najedl na raw kurzu.

Tomáš 12 pozemských let

Je tu zábava, dobře jsem se najedl a jste super.

Mára 36 pozemských let

Cítím se tady dobře a dozvídám se zajímavé informace. Děláš to dobře Míro, pokračuj.

Alena S

Jste skvělí, milí, pořád legrace, prostě super. Centrum zdraví Blansko můžu jen a jen doporučit. Bezva lidi, dělají to srdíčkem. Vždy se dozvím něco nového a zajímavého. Děkuji za Vaši snahu a práci.

Anonymní návštěvník

Byla jsem tady a moc jsem si pochutnala. Zjistíte co je zdravé a budete žít o 10 let déle.

Tereza 36 pozemských let

Centrum zdraví v Blansku moc chybělo. Otevřel se nový svět, který je přístupný všem. Moc děkujeme. Velká nabídka zdravých produktů, krásný přístup, který je plný pozitivní energie. Jste úžasní, Vaše vtípky, energie a přístup. Děkujeme.

Ivona

Jsem moc ráda, že v Blansku vzniklo takové rodinné místo. Neustále dobrá nálada, zelená pozitivní energie, vtip a šarm, rady, zajímavé informace a produkty (já a mé dítko jsme lehce závislí na raw tyčinkách :)), možnost poznat nové lidi a aj Vás nakrmí:). Večerní setkání s raw food jsou super:), doporučuji vyzkoušet. Je vidno, že to co robí je baví a věří v to. Díky M+M.

Anonymní návštěvník

Příjemné, zajímavé a poučné. Dozvěděla jsem se nové informace.

Anonymní návštěvník

Vaše jídlo je výborné a dává mi další smysl do života, že mohu žít lépe. Úžasná atmosféra, je vidět, že milujete život každým dechem a užíváte si ho. Motivují, podporují, ale k ničemu nenutí.  Vše je jen naše volba. Jestli jsem někde šťastná, tak tady. Jste super, změnili jste mi život.

Eva K

Na raw akci to bylo inspirativní, on-line zamyšlení o zdravém životním stylu. Díky

Anonymní návštěvník

Příjemně strávené hodiny na raw akci. Zdravé dobré jídlo a ještě pohodová nálada. To vše za léčebných účinků plazma generátoru. Děláte to dobře.

Hanka 51 pozemských let

Miro, díky moc za tu spoustu krásné energie, kterou u vás v Centru zdraví Blansko načerpám.

Filip 21 pozemských let

Ahojda, jen hodnoceni po prvním dni. Švestková Marminka je zatím nejlepší tyčka co jsem u tebe koupil, fakt top! A dokonce i ta karobová mi jede víc než mandlová, která má být nejprodávanější. A dnes jsem se vyspal jak kolik měsíců už ne. Nevím, jestli je to tím bio-čipem, ale spokojenost. A Anti acid mi zase spravil zažívání. Hezký den

Lukáš 28 pozemských let

Chodím za vámi do centra pravidelně, protože je mi tam moc dobře. Čas v centru jakoby zpomalil a já cítím, jak opouštím tu rychlost, ve které běžně funguji. Cítím ty vibrace, jak má zběsilá rychlost odeznívá a opouští mé tělo.