Řešení nejen dlouhodobých zdravotních problémů jinou cestou

Pokud má někdo ve vašem okolí zdravotní problém, se kterým si neví rady a chce ho řešit jinou cestou než bílou medicínou, jste tu správně. Pracujeme s přístrojem, který naskenuje celé tělo a provede diagnostiku vnitřních orgánů. Bakterie, viry, plísně, záněty, oslabená místa. Pokud známe vnitřní stav těla a k tomu dál několik informací, můžeme vám nabídnout možnosti k ozdravení a ukončení nemocí, bolestí a problémů. Využijte našich zkušeností, od roku 2012 jsme pomohli mnoha lidem zlepšit svůj zdravotní stav, zbavit se nemocí a prodloužit život.

Koukni na rubriku napsali jste o nás

http://www.centrumzdraviblansko.cz/napsali-jste

 

Měření a likvidace paraztitů

Není to příjemné pomyšlení, ale faktem je, že v našich střevech i  jiných orgánech žijí parazité. Lidská těla osidlují četné druhy parazitů a často o nich ani nevíme. Některé jsou pro lidský organismus dokonce velmi nebezpečné! Parazité přitom velmi často bývají příčinou mnoha zdravotních problémů, jako jsou průjmy, bolesti břicha, bolesti hlavy, dýchací potíže či nevysvětlitelné hubnutí, svěděním konečníku (typické pro roupy), nechutenstvím, plynatostí, nafouklým břichem, ale také třeba kožními problémy, alergiemi, anémií či poruchami spánku nebo chronickou únavou. O některých parazitech se dozvíte sami, aniž byste k tomu potřebovali lékaře, spatříte je totiž na vlastní oči. To platí především o  roupech, škrkavkách či tasemnici. Tyto parazity obvykle najdete ve stolici nebo na spodním prádle.

K podrobnému zjištění parazitární zátěže je vhodné použít nejmodernější diagnostický a harmonizační přístroj v celostní medicíně Oberon-Titánium.

Nejznámějšími parazity u nás jsou roupy (přenáší se nemytýma rukama a  projevují se svěděním v konečníku), škrkavky (ty žijí v tenkém střevě a  nakazit se jimi můžete špatně omytou zeleninou), tasemnice (nakazit se můžete nedostatečně tepelně upraveným masem) a lamblie (bičíkovec žijící v tenkém střevě, šíří se infikovanou vodou či rukama).

 Jíte tatarák nebo sushi? Pak se nedivte. Z prvoků, jichž jsou desítky, se zde nejčastěji setkáváme s několika druhy:

 • Plasmodium malarie a vivax, které si vozíme z teplých krajin, ale jsou i na jižní Moravě a jihovýchodním Slovensku.
 • Giardia intestinalis - lamblie způsobuje zažívací potíže, vředy, celiakii, kolitidy. 
 • Toxoplasmosu gondii hostí více než polovina Čechů.
 • Entamoeba histolytica má na svědomí průjmy, zažívací potíže.
 • Babesie jsou přenášeny  klíšťaty a jsou spolu s borrelií  u nás častou nákazou.
 • Svalovec stočený postihuje pracovníky s masem, vyskytuje se v rodinách, kde pořádají domácí zabijačky
 • Tasemnice a tasemničky jsou poměrně známé, méně se ví, jak velké nebezpečí představuje tasemnička v oku, v uchu nebo v močovém ústrojí.
 • Měchožil zhoubný a větvený: oba tvoří cysty, které se mohou zaměnit s nádorem. Rozbití cysty může pacientovi způsobit anafylaktický šok, ba i smrt. Je bohužel častý, přestože se oficiálně má za to, že jde o vzácné onemocnění.

Točí se Vám hlava? Už naši předkové si všimli určité souvislosti mezi motolicemi a točením hlavy. Všechny motolice (je jich několik druhů)  zhoršují metabolismus, ucpávají žlučovody, zhoršují jaterní testy, zvyšují cholesterol. Setkáváme se i s největším parazitem člověka  škulovcem širokým. Nákaza se vyskytuje  častěji v rybníkatých oblastech, například v jižních Čechách je běžná. Zdrojem jsou sladkovodní ryby, nakládané nebo uzené. Tasemnice psí a kočičí nejsou sice denním nálezem, ale nejsou ani vzácné.

Projevy parazitů.

 • Třasy, tiky, záškuby svalů i noční záškuby těla, závratě, zatmění před očima s pocitem na omdlení, deprese, úzkosti, pocity tísně, tlaku na hrudi, pocit těsně před infarktem. 
 • Poruchy vidění (jeden z prvních příznaků roztroušené sklerózy) mohou souviset s oční formou larvální toxokarózy, ale v oku se najdou různé druhy parazitů. 
 • Atopický ekzém má původce v parazitech Giardia intestinalis, Ascaria a Strongyloides, Dirofillaria.
 • Paraziti vyvolávají autoimunitní procesy ve tkáních, kde se vyskytují. Vedou prvoci. 
 • Arytmie, tachykardie - v srdci najdete škrkavky, háďátka, motolice i vlasovce.
 • Migrující larvy nevynechají plíce: astma je způsobeno nejčastěji měchožilem větveným,  ale i migrující toxokarou, škrkavkou, atd.
 • Paraziti se mohou usadit  v kloubech, kloubních váčcích i páteřním kanále. Toxiny parazitů zvyšují revmatoidní faktor. Parazit při migraci vyvolává teploty, jeho noční aktivita vede k nespavosti, spouští migrény, alergie atd.

 Co tedy dělat?

Nebuďte lhostejní, neignorujte příznaky a projevy. Snížit parazitární zátěž umí už v mnoha centrech po ČR. Zajímejte se a starejte se o své tělo, je to jediné místo, kde jste nuceni žít!

Psychosomatika

Se zabývá emočními příčinami nemocí a bolestí. Jakýkoliv problém na fyzickém těle má svou emoční příčinu. Lehce odstraníme téměř jakýkoliv zdravotní problém, ale pokud nepracuješ i s mentální úrovní, časem se vrátí zpět. Když se narodíme, sdědíme po rodičích i emoční vzorce a programy. Prvních deset let se je učíme používat a jako houby nasáváme vše co u rodičů vidíme a cítíme. S touto výbavou pak kráčíme životem a sami se pomaličku ubíjíme. Vše kolem sebe si projektujeme tak, jak jsme to sdědili a jak nás naučili to užívat. Dá se s tím popracovat velmi jednoduše. Stačí chctít nežít sen oběti. Zkus to a budeš mile překvapen, jak to sedí, funguje a ozdravuje.

Optimalizace váhy

Ano, víme jak. Shodili jsme desítky kil, ale i cíleně přibrali. Vyzkoušeli to na dobrovolnících z okruhu rodiny a přátel. Přijďte si za námi o tom popovídat, budete mile překvapeni, jak je to jednoduché.

Detoxikace a očisty těla

Do našeho organismu se mnoha způsoby neustále dostávají škodlivé a jedovaté látky. Jejich nahromadění v těle může způsobit celou řadu komplikací. Detoxikace organizmu je vhodným způsobem pro vyloučení těchto látek z těla. Tato očista organismu nám navrátí dřívější chuť a sílu do života. Existují různé druhy očist a detoxikací. Přijďte za námi si o tom popovídat.

Čistá filtrovaná voda

Reverzní osmóza je nejúčinnější systém pro čištění vody, který lidstvo vynalezlo. Filtry na bázi této technologie odstraňují bez použití chemie většinu nečistot ve vodě. Membrána reverzní osmózy odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, a velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Lidské tělo tvoří více než z 70% voda. Chcete-li udělat hodně pro své zdraví, čistá voda je jeden z nejdůležitějších pilířů.

U nás naleznete nejen water point s čistou a filtrovanou vodou, ale i filtry k jejímu získání. Přineste si sebou vzorek vody (min. 2dcl). Zdarma uděláme základní měření jejího znečištění.

Alkalická voda

V poměru cena/výkon asi nejlepší věc co můžeš pořídit na ozdravení těla. Naprostá bomba za pár stovek.

Denně musíš pít a denně piješ kyselou vodu. Pokud chceš někam posunout své fyzické tělo, uzdravit a ošetřit hmotu, kterou obýváš, je nutné přijímat tekutiny, jejichž PH je vyšší než 7. Pokud nebudeš pracovat na alkalizaci organismu, tvé možnosti ozdravení budou velmi omezené a příliš zdlouhavé.

Jednoduchým a levným řešením je pořídit si konvici z BPA free materiálů, která částečně čistí, ale hlavně alkalizuje vodu až na PH 10.

Fitness trenér se znalostí čínské medicíny

Doporučujume a úzce spolupracujeme s fitness trenérkou, která přes 30let vrcholově sportuje (několika násobná mistryně evropy v karate), přes 20let profesionálně trénuje a přes 7 let se zabývá čínskou medicínou. Zná anatomii těla a sestaví na míru cvičební či zdravotní plán. Působí v Brně a bere pouhých 400kč/1hod.