Vítejte v Centru zdraví Blansko

U nás v centru naleznete především informace o tom, jak ozdravit své tělo, jak si prodloužit a zkvalitnit život a popřípadě jak se zbavit problémů, které nás sužují. Za informace nechceme peníze. Přijďte si popovídat, zeptat se, nebo jen tak sdílet zkušenosti, které nás vzájemně můžou posunout. 

Každý den pracujeme s láskou a citem, protože děláme to, čemu z celého srdce věříme. Pečlivě vybíráme produkty a služby, které Vám u nás rádi představíme a nabídneme. Naším cílem je přinášet na trh to nejlepší a nejkvalitnější, co jsme na naší životní cestě mohli nalézt a osobně vyzkoušet.

Děkujeme Vám za podporu naší firmy, což přinese ještě více kvalitních produktů pro ty, kteří o ně mají zájem. Vemte zdraví do svých rukou a žijte svůj život naplno ve zdraví, lásce a radosti. Míša a Mira

Nove-centrum_2

Mirův příběh. Chceš být šťastný? Tak buď.

Jmenuji se Mirek a narodil jsem se jeden překrásný den v osmdesátých letech minulého století.  Velmi dlouhou dobu jsem žil destruktivním a konzumním životem. Co se stalo, co se změnilo, co mě vlastně přivedlo na zelenou cestu? Celý život jsem aktivní sportovec. Atletika a tenis patřily k mým velikým koníčkům. Varování a zprávy od mého těla v podobě lehkých zranění a nemocí jsem ještě nedokázal rozpoznat. A když jsem přeci jen něco rozluštil, tak jsem to ignoroval. Proto mě muselo potkat něco, co pochopí i ignorant, jakým jsem býval.

V roce 2006 se finále jednoho tenisového turnaje stalo mým hluboce zatlučeným hřebíkem do pomyslné rakve, kterou jsem si nevědomky vyráběl. Vyhřeznuté plotýnky s diagnózou Paresa L5 mi doslova a do písmene změnily život. S ochrnutou nohou jsem slyšel přes dveře dva neurology, jak si povídali, že už si tenis nikdy nezahraji. Více než rok trvala má rekonvalescence a předčasný návrat na tenisový kurt. Pouze do čtyřhry a stejně jsme můj první turnaj po zranění, museli vzdát. Při následné autonehodě a novým výhřezům jsem upadl do absolutní krize a letargie.  Přišel jsem o sport, o zdraví, o práci a od utonutí na pomyslném dně mě držela jen má žena a chlapeček, který se mi v roce 2007 narodil. Začal jsem se poflakovat po nocích, po kasinech a bylo mi všechno fuk.

Po mnoha letech prožitých sebedestruktivním životem, na jedné narozeninové oslavě, mi bratr mé mamky jen tak mezi řečí oznámil, že si zastavil rakovinu prostaty. Zdálo se mi to divné, vrtal ve mně brouček pochybnosti, ale strýci jsem na 100% věřil. Mnohokrát mě tahal z maléru, převedl mě v 18ti letech přes most mezi dětstvím a dospělostí a předal mi mnoho zkušeností a dovedností.  Shodou naladěných okolností se mi v témže čase dostala do ruky kniha The China Study, která mi vysvětlila nejen to, že je to opravdu možné, ale i spoustu dalších významných souvislostí mezi stravou a nemocemi.

Učinil jsem velké rozhodnutí: sbohem staré programy, nízké vibrace a temné energie. Rozhodnul jsem se vyčistit si hlavu a začít úplně od začátku. Byl jsem jako restartovaný počítač s prázdným harddiskem připraven a otevřen novým možnostem, informacím a zážitkům. A v tomto stavu, mi vesmír seslal Zuzku, která mi pootevřela dveře do jiných prostor, posvítila svou září na nové cesty a ukázala, jak je možné se těšit z úplně jiných věcí, které jsem doposud neznal. Hladový po nových informacích jsem vyrazil na novou, nádhernou, životní cestu.

Ponořil jsem se do studií zajímavých avšak nepropagovaných informací. Práce s přírodou, myšlením, energiemi, vodou a stravou mě nejen uchvátili, ale i dostali ze všech zdravotních a psychických problémů. Za pouhé 3 měsíce mě opustily všechny alergie na prach, pyl, jablka a ořechy. To co moderní medicína léčila 30 let, já zvládnul odstranit za 3 měsíce. Shodil jsem 31kg a z ležáka jsem opět vykřesal aktivního sportovce. Nyní si pravidelně užívám Wing-Tsun, Escrimu, volejbal, tenis a běh. V roce 2012 jsem neušel kilometr. Po pár set metrech se ozvaly výhřezy a noha mi pravidelně vypovídala službu.  Nyní jsem absolvoval týdenní soustředění bojového umění s dvoufázovým tréninkem 10h denně.  Hráváme beach volejbalové turnaje a tenis mi už také nedělá problémy. Za tak krátkou dobu mi tento životní styl obrovsky zkvalitnil život. Užívám si, bavím se, sportuji a miluji každý den. Mira

Ke-zmene2