JSEM VŠE JE HRA

VŠE JE JEDNO TA

Co nejvíce ovlivňuje lidské zdraví

Od roku 2012 se velmi intenzivně zabývám studiem výživy člověka. Přečetl jsem spoustu literatury, našel si mnoho informací a inspiroval se zajímavými lidmi, kteří se jakože „náhodou“ objevili v mém životě. Vyslechl jsem mnoho příběhů a tipů a mnoho z nich i vyzkoušel v praxi. Téměř denně pracuji s diagnostikou patogenů v organismu a objevuji konkrétní řešení k ozdravení těla, prodloužení a zkvalitnění lidského života. Za tuto dobu se ukázali jako nejvlivnější faktory ovlivňující zdraví tyto:

 1. 1.       Mysl / vědomí

Zde to všechno začíná. Náš mozek nás totiž programuje, naše neustále se rodící buňky. Těm jsou dávány programy a informace, jakým směrem se bude náš život ubírat. Můžete jíst a pít to nejlepší co planeta nabízí, ale pokud to nepodpoříte svou myslí, zdraví a pohody nikdy nedosáhnete. Je třeba pravidelně vysypávat odpad z hlavy (staré vzorce, negativní myšlení, programy obětí..).

 1. 2.       Kyselost

Překyselení organismu reálně existuje. Čím menší je PH organismu (buňky, sliny, moč) tím více má člověk potíže. Kyselé prostředí je doslova živnou půdou pro různé mikroorganismy, viry a bakterie. Měřil jsem PH tisícům lidem a výsledky můžeme shrnout kraťoučkou větou. Čím nižší je PH, tím více má člověk zdravotních problémů

 1. 3.       Stres

Život ve stresu se absolutně neslučuje se zdravým a kvalitním životem. Dokonce i lidé velmi dobře vyživovaní díky stresu měli velké zdravotní komplikace. Stres obrovsky překyseluje organismus, tím odebírá tělu velké množství energie, která mohla být použita třeba k léčení dlouhodobých problémů.

 1. 4.       Voda

Lidé velmi nešťastně přijali kontaminovanou a znečištěnou vodu za svou. Nezajímají se a věří lživé propagandě. Mnoho lidí, se kterými jsem pracoval, se ozdravili velmi rychle krátce po té, co začali pít čistou vodu. A nebyla to voda z kohoutku ani pet lahví. Jsme tvořeni vodou více než ze 70%, proto je velmi důležité co pijeme. Voda nás má především čistit, termoregulovat a zajišťovat látkovou výměnu. Tak nepijme to, co nás zatěžuje.

 1. 5.       Strava

Jsme to, co jíme. Možná vás to překvapí, ale nejsme odpadkové koše. Většina lidí je bohužel chycena v síti závislosti na cukrech, tucích a chemikáliích běžně a cíleně vpravených do stravy. Jak může být tělo zdravé, když musí denně bojovat s přívaly mrtvé a kyselinotvorné stravy. Prostě nemůže. Vždy si vzpomenu na kamaráda, který tvrdí, že radši umře o 5 let dříve a bude jíst vše co mu chutná. Neuvědomuje si, že strava nám krátí životy o desítky let. Smutně pozoruji, jak jeho rodina pomalu vymírá na rakovinu, ale s hesly typu (tělo má jít do hrobu zhuntované a jim podobné) se s tím momentálně nedá nic dělat. Já jím také jen to co mi chutná a při tom nádherně prosperuji.

 1. 6.       Pohyb

Když se narodíme, jsme odsouzeni k pohybu. Tělo ho potřebuje k životu. Lidé, kteří se nemohou hýbat, umírají velmi mladí. Tak z čeho plyne ta lenost? Vždyť na začátku po narození máme nadměrné množství energie a neustále si hrajeme, běháme a dovádíme. Jak člověk stárne, víc a víc devastuje své tělo nevhodnou vodou, stravou a stresem a není divu, že lenost nás jednou přemůže. Je to velmi jednoduché, jakmile si přestaneme ubližovat, začneme ožívat a kvést.

 1. 7.       Léky a vakcíny

Mějte na paměti jedno. Nikdy vás nevyléčí lékař, pilulka či injekce! Vždy vás vyléčí pouze váš imunitní systém, vaše tělo, respektive vaše schopnost se regenerovat. Lidé odevzdávají dobrovolně svou moc do rukou druhých a spoléhají na chemii, která ve většině případů spíše ublíží. Lék sice může vyřešit konkrétní problém, avšak většinou se to neděje bez vedlejších účinků. Lidé si vyřeší jeden problém a při tom si zadělají na desítky problémů nových. Dejte šanci svému tělu a budete mile překvapeni.

 1. 8.       Odpočinek a spánek

Spánek a odpočinek je velmi důležitý. Nejenom, že tělo regeneruje a sbírá síly na další den, ale také se čistí, vylučuje jedy a toxiny a tím se ozdravuje. Pokud se toto zanedbává, nikdy nedosáhneme spokojeného, zdravého a dlouhého života.

 1. 9.       Prostředí a dýchání

Nikoho asi nepřekvapí, že tělu je lépe v lese nebo na louce, než v centru měst. Města jsou zamořeny především emisemi a elektrosmogem. Zatímco lesy nám dávají kyslík, který dýcháme a my jim dusík, kterým jsou vyživeny stromy. Lidé se málo pohybují na místech, kde se jím může naplno otevřít hrudní koš a díky čerstvému kyslíku plně alkalizovat tělo. Ve městech dýcháme jen povrchově a jakoby se bráníme vdechovat všudypřítomný smog. Celý život se jezdíme pravidelně rekreovat do Jesenických lesů a jen pobyt v tomto prostředí je balzám pro naše buňky.

 1. 10.       Lidé okolo

Lidé, se kterými se stýkáme, nás nejvíce ovlivňují. Nepodceňujte tuto důležitou součást vašeho ozdravení. Každý vás může popostrkovat kupředu, nebo stahovat zpět. Napište si seznam lidí, se kterými se nejčastěji stýkáte a seznam těch, se kterými by jste chtěli být. Seznamy pak porovnejte a odpovězte si na otázku, proč nejsou totožné.  Nemějte strach své favority oslovit, pozdravit, navštívit nebo pozvat.

 1. 11.      Média (tv, rádia, tisk..)

Každý den jsou nám cíleně podstrkovány informace, které námi manipulují. Informace, které šíří převážně strach a udrží naši mysl ve vězení vystavěného z této iluze. Negativní zprávy v televizi a rádiích, invaze, loupeže, vraždy, výhružky, strach, strach, strach. Dokud se budeme bát, nepodaří se nám…

 1. 12.      Pocity a emoce

Pocity a emoce, se kterými se nepracuje, dokáží velmi zajímavě obrátit život naruby každému. Život je v pohybu a pokud se někde potlačí nějaká emoce, pěkně se pohřbí hodně hluboko, máme zaděláno na problém. Vždyť nemoc je nevyřešený konflitk. 

Denně na sobě pracuji a rozpouštím aktivně nepotřebné programy, bloky a omezení ve své hlavě. Stopuji své pocity a prožívám vědomně své emoce. MK

Uvedomeni_2