JSEM VŠE JE HRA

VŠE JE JEDNO TA

Zásaditá voda ti prodlouží život

Jsme tvořeni vodou a to více než ze 70%. Voda je jeden z nejdůležitějších prvků v našem životě. Z vody jsme vznikli a díky ní, je naše nádherná zelená planeta – modrá :)

Mnoho lidí si však neuvědomuje, že voda nás také neustále ovlivňuje. Nejen množství, kterým dokola proplachujeme naše těla, ale hlavně její kvalita. Je obrovský rozdíl, jestli v našich tělech koluje zásaditá voda čistá a vitální, nebo voda kontaminovaná a kyselinotvorná. Jak můžou naše těla fungovat na 100% když musí denně pracovat s nevyhovujícími tekutinami, které do sebe dobrovolně vpravujeme? Ano, většina vody u nás je ve velmi smutném stavu. Kohoutková voda obsahuje dusičnany, dusitany, flor, chlor, mnohdy je kyselinotvorná, můžou se v ní vyskytovat antibiotika a klidně i paraziti (prvoci nebo bičíkovci). Dlouhým putováním vodovodním potrubím a vlivem nepřirozeného vysokého tlaku tato nečistá voda ztrácí i svou vitalitu. Balené vody, které z pravidla neobsahují takové množství rozpuštěných látek, obsahují často bisfenoly uvolňované z levných plastů známé pod pojmem BPA.

Pokud to se svým zdravím, kvalitou a délkou života myslíme opravdu vážně, je nutné, aby nás tvořila zásaditá (alkalická) voda čistá a vitální. Jestli nemáme přístup k vodě z hlubokých vrtů pod skálou, je doslova životně důležité, nám dodávanou vodu upravit! S vodou se dá dělat mnoho, je však na každém z nás, aby viděl spojitost vody se zdravím a byl aktivní.

Vodu, před tím než ji vypijeme, je vhodné kvalitně vyčistit a následně doplnit. Na trhu je několik slušných možností. Já jsem však ze svých zkušeností zvolil tuto. Je jedinečná v poměru cena/výkon.

  1. Vodu perfektně vyšistit systémem Reverzní osmóza. Je to nejúčinnější systém pro čištění vody, který lidstvo vynalezlo a sdílí. Filtry na bázi této technologie odstraňují bez použití chemie většinu nečistot ve vodě. Membrána reverzní osmózy odstraňuje takové škodlivé látky jako hormony, dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, a velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku.
  2. Vopdu perfektně obohatit v Alkalické filtrační konvici, nebo Alkalické cestovní láhvi. Tyto produkty vodu mineralizují, zvednou její pH, upraví její ORP a zharmonizují její vnitřní strukturu, doslova za pár kaček. (pH odkaz na článek, orp odkaz na článek)

Jsem z celého srdce přesvědčen a tvrdím, na základě mé zkušenosti od roku 2012, že s těmito dvěma body si prodloužíme život nejméně o 10 let. A to už stojí za pár stovek. Známe to všichni, jen si to uvědomme. Čistá vodu je h2o, tedy 2 molekuly vodíku a 1 molekula kyslíku.

My už jsme pochopili, jak důležitou roli hraje čistá zásaditá voda v našich životech, proto šíříme tyto produkty dál.

Vegan-a-voda  1923467-image-of-water-formula-made-out-of-water Voda

Filtr reverzní osmóza --- 4999,- Kč

Ro2Ro1

Popis produktu Systém Reverzní osmoza FRO 5

Systém reverzní osmózy pro úpravu vodovodní vody FRO 5 obsahuje:
- kompletní RO s 3. stupňovou předfiltrací
- předfiltr mechanický 5 mikronů
- předfiltr aktivní uhlí
- předfiltr mechanický 1 mikron
- tlakovou nádrž 10 litrů
- in-line filtr aktivní uhlí
- in-line mineralizátor
- vodovodní baterii
- příslušenství k instalaci

Max. Pracovní teplota: 2°C - 45°C 

Max. Pracovní tlak: 6 bar

Rozměry (výška x šířka x délka): 400 x 140 x 390 (mm)

Popis systému

Produkce: 75 nebo 100 GPD až 385 litrů za den 

Napájecí voda - pitná voda dle ČSN - max. 1000 uS

Železo, mangan max. 0,1 ppm

Provozní tlak: 45-100Psi(0,3-0,67Mpa) 

Rozměry (D-V-H) cm: 370x450x200-systém, 280x280x350 zásobník
Hmotnost: 12,5 kg - systém, 3,8 kg -zásobník

Provozní teplota 3-40°C     

Jednotka poskytuje  čistou vodu za použití technologie reverzní osmózy. Membrána TFC je vyrobena v USA nejpokročilejší technologií a výrobními postupy. Pouzdra filtrů (10“) polypropylén.

Posilovací čerpadlo je nutné použít, když tlak vody nedosahuje min. 3 bary.

Bez použití chemikálií dodává vodu prvotřídní kvality. Je to nejvíce účinná dostupná technologie, která je schopná odstranit více než 95 % všech rozpuštěných látek, přes 99% všech látek organických. Odstraňuje přes 99% chlóru stejně jako usazeniny. Odstraňuje také látky, které mohou být ve vodě obsaženy: olovo,měď,baryum,chrom, rtuť,sodík, vápník, fluoridy, dusitany, dusičnany, selen……

Jednotka je dodávána s veškerým potřebným příslušenstvím.  Kompletní montážní sada pro snadné připojení- přívodní konektor ½“ a ventil, odpadní třmen propojovací hadičky, návod k obsluze.

Tlakový zásobník na 5 litrů vody.

Pouzdra filtrů polypropylen.

Automatický čtyřcestný membránový ventil, omezovač průtoku, zpětný ventil

Chromový dvojitý výdejní kohoutek s dlouhou životností. Jeden kohoutek-čistá voda (demineralizovaná), druhý kohoutek voda přes mineralizátor.

 

Výměnné vložky filtru

1. Stupeň 20 mikronů nebo 5 mikronů. Efektivně odstraňuje rez, písek a ostatní mechanické nečistot

Životnost cca 6000 litrů/3-12 měsíců

2. Stupeň blok aktivní uhlí. Absorbuje z vody těžké kovy a organické chemikálie až 99% chlóru a chrání tak membránu.

Životnost cca 6000 litrů/3-12 měsíců

3. Stupeň 1 nebo 5 mikron. Poskytuje nejvyšší ochranu membráně a umožňuje tak její správnou funkci.

Životnost cca 6000 litrů/3-12 měsíců

4. Stupeň 75 nebo 100 GPD membrána reverzní osmózy GE Osmonics kvalitní membrána odstraňuje z vody případně obsažené následující látky olovo,měď baryum,chrom, rtuť,sodík, vápník, fluoridy, dusitany dusičnany, selen…

Životnost cca 40 000 litrů/1-5 rok

5. stupeň aktivní uhlí postfiltr AICRO. Tento uhlíkový postfiltr odstraňuje nežádoucí příchutě a pachy pro vybroušení chuti a dosažení maximální kvality výsledné vody.

Životnost cca 11 000 litrů/12měsíců

6. stupeň mineralizátor AIMRO: Obohacuje vodu o minerály.

Kationty           Anionty

Ca...34 mg/l      CO... 10mg/l

Mg...12 mg/l     SO...0,3 mg/l

Na...22 mg/      Ci... 0,8 mg/l

K ...8,5 mg/l      F...0,05 mg/l

Životnost cca 11 000 litrů/12měsíců

Poznámka:

Životnost jednotlivých výměnných komponentů je závislá na úrovni znečištění vstupní vody a může se proto značně lišit. Podle návodu to dokáže zapojit každý trošku šikovnější člověk. Kdo to má jako já, obědná si Romana, nebo jakéhokoliv vodaře. Roman montuje Blansko, Brno a oklolí.

OBJEDNÁŠ ZDE: https://www.alkalizujvodu.cz/Reverzni-osmoza-RO

Fotky filtrů po měsících užívání


PředchozíNásledující