JSEM VŠE JE HRA

VŠE JE JEDNO TA

Centrum zdraví praví

Bav se a hraj si. Život je hra. Ty nastavuješ obtížnost, ty vybíráš úrovně a plníš různé úkoly, ty volíš cesty, po kterých kráčíš, ty rozhoduješ jak hrát. Hraj to, jak to cítíš. Tvůj život - tvá volba - tvoje hra.

Uspořádej si priority. Pokud budeš upřednostňovat ostatní před sebou, tvá cesta ke zdraví a vnitřnímu klidu bude zdlouhavá a omezená. Volba je na tobě.

Spoléhej sám na sebe. Je dobré studovat, naslouchat, pozorovat a ptát se, ale sám si vytvoř svou vlastní cestu. Každý jsme jedinečný, proto každému nemusí vyhovovat totéž. Jak ti něco nesedí, pryč s tím i když ti ostatní radí jinak.

Hýbej se. Sportuj, tancuj, skákej, procházej, buď co nejvíce v pohybu. Hmota (tělo) to miluje.

Neber si nic osobně. Ať kdokoliv říká, dělá nebo myslí cokoliv, jedná se pouze o jeho úhel pohledu. Pouze sdílí to, co prožívá, cítí a hraje. Ty se rozhodni, čím se budeš zabývat a na co budeš reagovat.

Používej instinkt. I když to dává smysl, ale něco ti na tom nesedí, pusť to. Zkus se vždy naladit a nacítit, zda to pro tebe bude vhodné. Poslouchej signály těla (zpětná vazba).

Jez výživnou potravu. Nejsi odpadkový koš, zamysli se nad tím, z čeho denně stavíš svůj organismus. Chceš své tělo ještě nějaký čas používat? Dobře zvolenou stravou prodloužíš životnost hmoty (těla).

Pij čistou a zásaditou vodu. Lidská hmota je tvořena převážně vodou. Možná tě to překvapí, ale čistá voda nás čistí a špinavá špiní. Jak moc tělo zanášíš, tak moc bys je měl čistit. Nepodceňuj možnosti čisté alkalické vody.

Přej si. Pokud něco chceš, požádej o to a nepřemýšlej nad tím, jak se to může vyplnit. Přej si, těš se, požádej, sděl to, prostě tomu věnuj energii a tak se to splní.

Odpočívej a nespěchej. Každá hmota (tělo) se opotřebovává a vybíjí. Kvalitní spánek, odpočinek a relaxace je pro delší životnost nutností. Spěcháš-li, dochází k většímu opotřebení a tím ke snížení životnosti hmoty (těla).

Dělej to vědomě. Lidé většinou podceňují sílu vědomí a přítomného okamžiku. Když jíš, jez.. když běháš, běhej.. když s někým komunikuješ, mysli na něj.. časem odbouráš automat, ve kterém jsi chycen, automat, ve kterém při jídle vykládáš se spolujedlíkem a ještě vyřizuješ maily a smsky.. možná nyní nedoceníš tento krok, ale jak se posuneš, spatříš v něm obrovskou moc..

Propoj se s přírodou. Choď do lesa a dotýkej se stromů, procházej se v trávě bosou nohou, objímej své milované, rodiče, děti, přátele. Kontakt lidského těla se zemí, zlepšuje hojení ran, zánětlivé stavy a dokonce imunitu.

Tva-volba_2