JSEM VŠE JE HRA

VŠE JE JEDNO TA

Čistá alkalická voda prodlouží život o víc než 10 let

Jsme tvořeni vodou z 60-80%. Voda je jedním z nejdůležitějších prvků v našem životě. Z vody jsme vznikli a díky ní je naše nádherná zelená planeta modrá :-)

Lidé si však neuvědomují, že voda nás také neustále ovlivňuje. Nejen množství, kterým dokola proplachujeme naše těla, ale hlavně její čistota, kyselost a vitalita. Je obrovský rozdíl, jestli ve vašem těle koluje čistá, vitální alkalická voda nebo voda kontaminovaná a kyselá.

Jak můžou naše těla fungovat na 100 %, když musí denně pracovat s nevyhovující tekutinou, kterou do sebe dobrovolně vpravujeme. Ano, drtivá vetšina vody u nás je ve velmi smutném stavu. Kohoutková voda obsahuje dusičnany, dusitany, flor, chlor, mnohdy je kyselá, můžou se v ní vyskytovat antibiotika, hormony a klidně i paraziti (prvoci nebo bičíkovci). Dlouhým putováním vodovodním potrubím a vlivem nepřirozeného vysokého tlaku tato nečistá voda ztrácí i svou vitalitu. Balené vody, které z pravidla neobsahují takové množství rozpuštěných látek, obsahují často bisfenoly uvolňované z levných plastů známé pod pojmem BPA.

Pokud to se svým zdravím, kvalitou a délkou života myslíme opravdu vážně, alkalická voda je to, čím bychom měli být tvořeni.

Reverzní osmóza je nejúčinnější systém pro čištění vody, který lidstvo vynalezlo. Vodní filtry na bázi této technologie odstraňují bez použití chemie většinu nečistot ve vodě. Membrána reverzní osmózy odstraňuje takové škodlivé látky jako hormony, dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, a velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Alkalický vodní filtr z naší filtrační konvice pak vodu alkalizuje a mineralizuje.

Jsem z celého srdce přesvěčen a tvrdím, že pokud v nás bude kolovat alkalická voda, prodloužíme si život nejméně o 10 let. A to už stojí za pár stovek. Našli a vyzkoušeli jsme vynikající a nedrahý filtr FRO 5 (reverzní osmóza) a tuto úžasnou filtrační konvici s alkalickým vodním filtrem.

Od roku 2012 se zabývám alternativní medicínou a psychosomatikou, kde pracuji převážně s vodou, stravou, stresem a dalšími dílky ve skladačce zdraví a života. Hlavně díky těmto se nám podařilo ozdravit naši rodinu, mnoho přátel a ještě více klientů. Pokud vyčistíte a alkalizujete vodu, kterou pijete, Vaší odměnou bude minimálně o 10 let delší a zdravější život. Už jste pochopili, jak důležitou roli hraje voda v našich životech?

Více informací a možnosti alkalizace zde: http://www.alkalizujvodu.cz/

Konvice-plakat-12